śrutowanie staliRadzi sobie najlepiej z testowanych dotychczas pistoletów z wymienna ceramiką itp.Niestety -syfonowa-l... u mnie nie zdało egzaminu.Miałem okazję pożyczyć podobny sprzęt i moja sprężarka jest zdecydowanie za słaba. Zrozum jedną podstawową rzecz ten kompresor nie nadaje się do pracy ciągłej.Dysza mm i cisnienie barów? cały układ przejdzie testy na wolnym powietrzu to pomieszczenie jest już wybrane i zbuduje komorę z odzyskiem kruszywa.

A tak poważnie, uważam że piaskareczka całkiem udana, no może brak mi paru szczegółów tj. dane techniczne, ciśnienie robocze itp..maruda jestem..pozdrawiam. Pomożemy w doborze odpowiedniego narzędzia pneumatycznego. Hmm do kabinówki chcialbyś podpiąć węża, wyprowadzić go poza kabine i piaskowac sobie cos zewnętrznie? kosztował wielokrotnie więcej niż zwykła piaskarka kabinowa ale przynajmniej spełnia moje oczekiwania. Podane wyżej opłaty należy powiększyć podatek wg aktualnej stawki. W swojej ofercie posiadamy dwa modele: piaskarkę z systemem ciśnieniowym oraz tradycyjną wyposażoną w pistolet inżektorowy.

Są też sposoby, żeby trochę usprawnić pracę nawet przy kompresorze słabej wydajności, choć to już zajmie trochę czasu i roboty bo trzeba zbudować dodatkowy zbiornik na powietrze... Samą piaskarkę (prostą i wystarczającą na własne potrzeby) można zrobić w garażu kosztem ok zł i paru kg złomu, co nie zmienia faktu, że dobry kompresor to podstawa. Co do grubszego piaskowania jednak polecam usługi w komorach bo na własną rękę nie opłaca się.

Ponieważ operator jest narażony na kontakt ze ścierniwem i produktami piaskowania, konieczna jest praca w odzieży ochronnej: kombinezonie z hełmem i systemem podającym świeże powietrze lub ze specjalną maską z pochłaniaczem. Ponadto rękawice stosowane w naszych piaskarkach są również pyłoszczelne a także posiadają podszewką, która zapewnia większy komfort pracy. Nasza specjalność to eko sodowanie, piaskowanie, szkiełkowanie oraz czyszczenie za pomocą innych czyściw metodą na terenie Śląska oraz województwa opolskiego, wielkopolskiego i lubuskiego.

Parametry i wydajność naszego sprzętu do piaskowania pozwolą na wybór urządzenia odpowiadającego indywidualnym potrzebom, z uwzględnieniem takich czynników, jak: na rynku piaskarki szerokiej gamie parametrów pozwalają wybrać urządzenie odpowiadające wymogom danej firmy lub branży w sposób optymalny. Najodpowiedniejszy jest piasek z firmy - ma on postać płatkóww- jest delikatniejszy niż najbardziej przesiany piasek do piaskowania.

Zobacz więcej


Copyright © 2018 Fcgol.pl