śrutownicaZaletą oczyszczarek jest również ich uniwersalność - sodę zastąpić można innym środkiem czyszczącym np. szkłem czy korundem. Co prawda sam proces oczyszczania wygląda podobnie, jednak jest wiele wydajniejszy niż tradycyjne metody. Wysoka wydajność, to szybciej i dokładniej wykonane zlecenie, a w przypadku użycia sody oczyszczonej eliminujemy kosztowną utylizację pozostałości, gdyż wystarczy je wypłukać wodą.

Piaskować można różne elementy i różne powierzchnie przy użyciu odpowiednich dysz. Jest tam trochę piaskowaniu i movie poglądowy jak podłączyć piaskarkę syfonową i nią bezpiecznie piaskować w warunkach garażowych czy też domowych. A czemu nie można spokojnie, przy dużo niższym ciśnieniu, bo od , do , bara, zwykłym piaskiem kwarcowym frakcji od , do ,, przy dyszy mm, i wydajności kompresora około l/min,..., piaskować piaskarką syfonową, działającą na zasadzie klepsydry.

Wnętrze komory roboczej wygumowane panelami z podwyższoną odpornością na ścieranie - wydłuża żywotność ścierniwa, wygłusza i chroni metalowe elementy kabiny przed nadmiernym zużyciem. Długości cm i szerokości rękawa cm. Rękawice wykorzystywane w naszych kabinach są bardzo wytrzymałe wykonane na bazie odpornego na ścieranie materiału jakim jest poliuretan. Nie stosujemy oświetlenia jarzeniowego jako, że nie daje odpowiedniej jasności i nie jest wystarczająco wytrzymałe.

Zobacz więcej


Copyright © 2018 Fcgol.pl