piaskarka profesjonalnaOczyszczanie elementów (usuwanie rdzy, farb, osadów z powierzchni metalowych) odbywa się w specjalnej komorze, gdzie ścierniwo krąży w obiegu zamkniętym. Piaskarki kabinowe to urządzenia umożliwiające przeprowadzenie profesjonalnego, szybkiego i czystego piaskowania elementów. W ofercie znajdują się również profesjonalne urządzenia do piaskowania.

Większość piaskarek można używać do matowienia elementów wysokości powyżej cm, zaś największe umożliwiają piaskowanie tafli szkła wysokości m. Proces piaskowania odbywa się ręcznie, natomiast obrabiany materiał jest przesuwany automatycznie. Podczas użytkowania tego rodzaju maszyn, należy szczególnie starannie dobierać dysze, gdyż muszą one być odpowiednie dla danej grubości ścierniwa. Jedną z założonych przez niego firm była funkcjonująca od r. jako i nadal specjalizująca się w technologiach przygotowywania powierzchni.

Jest bezpieczna dla operatora i osób postronnych, nie wywołuje chorób dróg oddechowych. Trzykrotnie szybsze od piaskarek - dzięki trzy razy większej prędkości wyrzutu czyściwa, nasza oczyszczarka deklasuje każdą piaskarkę pod względem wydajności. Ponadto, metodę tę stosować można również w przypadku szkła, mebli czy karoserii samochodowej.

Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od maja roku do ). Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon, a także podajesz je dobrowolnie. Możesz szybko i wygodnie skontaktować się wieloma dostawcami i zadać im pytania dotyczące produktów lub usługi, których poszukujesz.

Zobacz więcej


Copyright © 2018 Fcgol.pl